O nas

Nazwa beneficjenta: Cornette Underwear Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Tytuł projektu: Dotacja na kapitał obrotowy dla CORNETTE UNDERWEAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020

POIR.03.04.00-10-0384/20-00

Cel:Dotacja

Cel projektu:Dotacja na kapitał obrotowy jako wsparcie wobec trudnej sytuacji ekonomicznej na skutek wystąpienia pandemii koronawirusa.

Planowane efekty:Utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa z zachowaniem płynności finansowej.

Wartość projektu (dofinansowanie z UE):366 626,37 zł

Cornette Underwear

Misja Firmy:Być najbardziej poszukiwanym i preferowanym producentem bielizny dziennej i nocnej na rynku polskim, europejskim i światowym. Sprawić, aby nasze produkty miały bezpośredni wpływ na sukces klientów a przestrzeń, którą wypełniamy, była elegancka, funkcjonalna i modna. Chcemy być pierwszym wyborem klienta.

Bezustannie dążymy do udoskonalania oferowanych produktów, nieprzerwanie unowocześniamy nasz park maszynowy i dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. W naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na potrzebach Klientów. Od ich zadowolenia zależy nasz sukces.

Cornetteto marka polskiej bielizny dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Dzięki dobremu wzornictwu, współpracy z najlepszymi projektantami oraz najwyższej jakości użytych materiałów, marka Cornette cieszy się świetną renomą, uznaniem najbardziej wybrednych klientów. Odpowiednia taktyka biznesowa i wspomniane walory bielizny Cornette sprawiły, że marka jest dziś dla wielu synonimem luksusu. Wykorzystanie oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów, czyni nas atrakcyjną liderem i ekspertem w projektowaniu bielizny nocnej i dziennej. W ramach oferty produktów proponujemy m.in.: bokserki, piżamy, t-shirty, kalesony, kąpielówki i skarpety. Każda kolekcja podkreśla indywidualizm, elegancję i klasę. Na uwagę zasługują perfekcyjnie dobrane koszulki podkreślające piękno męskiego ciała. W bokserkach dominują nowoczesne kroje i innowacyjne połączenia kolorystyczne. Konstrukcja wyróżnia się delikatną, płasko łączona gumą w tunelu, przestrzennym klinem, płaskim łączeniem szwów, bezuciskowym wykończenie nogawek. Anatomiczne cięcia gwarantują prawdziwy komfort, a dodana do bawełny lycra zapewnia miękkość i trwałość dzianiny. Piżamy dają poczucie komfortu, ciepła i zdrowego snu.

Wysoka jakość i innowacyjne wzornictwo sprawiają, że nasze produkty cieszą się niezmiennym zaufaniem klientów nie tylko w Polsce, ale również w innych państwach gdzie skutecznie zdobywamy nowych klientów. Zadowoleni z naszych produktów klienci, to mieszkańcy nie tylko Polski, ale Niemiec, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Czech, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy Łotwy Estonii, Mołdawii.

Wszystkie nasze produkty dziecięce posiadają Certyfikat Bezpieczny dla Dziecka

Co nas wyróżnia:

  • profesjonalizm, nowoczesność, indywidualne podejście do Klienta
  • produkujemy w Polsce
  • posiadamy własną dziewiarnię
  • jesteśmy kreatywni, nasze produkty wybijają się na tle konkurencji
  • nasze produkty dziecięce posiadają Certyfikat Bezpieczny dla Dziecka

 

Cornette Underwear Sp. z o.o. Sp.j.
ul. Wojska Polskiego 75
98-200 Sieradz

NIP: 827-230-58-41
Regon 101744780

Nr konta: 94 1050 1461 1000 0090 3072 3648

tel.: +48 43 822 20 98
kom.: 607 333 904
e-mail: [email protected]