O nas

Misja Firmy: Być najbardziej poszukiwanym i preferowanym producentem bielizny dziennej i nocnej na rynku polskim, europejskim i światowym. Sprawić, aby nasze produkty miały bezpośredni wpływ na sukces klientów a przestrzeń, którą wypełniamy, była elegancka, funkcjonalna i modna. Chcemy być pierwszym wyborem klienta.

Bezustannie dążymy do udoskonalania oferowanych produktów, nieprzerwanie unowocześniamy nasz park maszynowy i dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. W naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na potrzebach Klientów. Od ich zadowolenia zależy nasz sukces.

Cornette to marka polskiej bielizny dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Dzięki pięknemu wzornictwu, współpracy z najlepszymi projektantami oraz najwyższej jakości użytych materiałów, a także dodatków marka Cornette zaskakuje przy tworzeniu każdej kolejnej kolekcji. Odpowiednia taktyka biznesowa i wspomniane walory bielizny Cornette sprawiły, że marka jest dziś dla wielu synonimem luksusu. Wykorzystanie oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów, czyni nas atrakcyjnym liderem i ekspertem w projektowaniu bielizny nocnej i dziennej. W ramach oferty produktów proponujemy m.in.: bokserki, piżamy, t-shirty, kalesony, kąpielówki i skarpety. Każda kolekcja podkreśla indywidualizm, elegancję i klasę. Na uwagę zasługują perfekcyjnie dobrane koszulki podkreślające piękno męskiego ciała. W bokserkach dominują nowoczesne kroje i innowacyjne połączenia kolorystyczne. Konstrukcja wyróżnia się delikatną, płasko łączona gumą w tunelu, przestrzennym klinem, płaskim łączeniem szwów, bezuciskowym wykończenie nogawek. Anatomiczne cięcia gwarantują prawdziwy komfort, a dodana do bawełny lycra zapewnia miękkość i trwałość dzianiny. Piżamy dają poczucie komfortu, ciepła i zdrowego snu.

Wysoka jakość i innowacyjne wzornictwo sprawiają, że nasze produkty cieszą się niezmiennym zaufaniem klientów nie tylko w Polsce, ale również w innych państwach gdzie skutecznie zdobywamy nowych klientów. Zadowoleni z naszych produktów klienci, to mieszkańcy nie tylko Polski, ale Niemiec, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Czech, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy Łotwy Estonii, Mołdawii.

Co nas wyróżnia:

  • tworzymy z pasją
  • subtelne wykończenia, bogactwo wzorów i kolorów 
  • skupiamy się na szczegółach, dbamy o każdy detal
  • produkujemy w Polsce
  • posiadamy własną dziewiarnię
  • dbamy o Twój zdrowy sen, dlatego starannie dobieramy skład naszych dzianin 
  • nasze produkty dziecięce posiadają Certyfikat Bezpieczny dla Dziecka

 

Cornette Underwear Sp. z o.o. Sp.j.
ul. Wojska Polskiego 75
98-200 Sieradz

NIP: 827-230-58-41
Regon 101744780

Nr konta: 94 1050 1461 1000 0090 3072 3648

tel.: +48 43 822 20 98
kom.: 607 333 904
e-mail: [email protected]